• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/SakaryaSolVermi/

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Fedai ÇALIŞLAR (26/05/2018 00:47)
Konu : Karpuzdaki etki
Mesaj : Önceki yıl internette çokça bahsedilmesi sebebi ile kullandığım solucan gübresi beni hayal kırıklığına uğrattı. O dönemde ki başarısızlık sonucu solucan gübresi hakkında oldukça olumsuz düşüncelere sahip oldum. Bu yıl fidelerde sizin ısrarınız üzerine yaptığım çalışmada aldığım sonuç üzerine cesaretlenerek yapmış olduğum denemenin sonucu mükemmel oldu. Böylece piyasadaki her solucan gübresinin solucan gübresi olmadığını, gerçek solucan gübresinin mucizevi bir gübre olduğunu görmemi sağladınız. Katkılarınız için çok teşekkür ederim. Mahsülü alınca ilk örnekleri size takdim edeceğim.
Turhan BEKAR (30/01/2018 12:56)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Vermiş olduğunuz bilgileri sahada birebir uygulamaya çalıştım . Sonuç mükemmel oldu. Başarılarınızın devamını dilerim.
Selami YAHYAOĞLU (04/11/2017 22:59)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Solucan Gübresi üretimi hakkında yaklaşık bir yıldır yaptığım çalışmalar sonunda bir neticeye varamazken, durumu bilen bir yakınımın tavsiyesi ile sizlerle tanışma bahtiyarlığına erdim. tüm sorularımın cevabını alarak yanınızdan ayrıldım. Sizinle tanışmama vesile olan Sayın Orhan Bey başta olmak üzere hepinize teşekkür eder, çalışma azim ve heyecanınızın, dostluk ve işbirliğimizin daim olmasını Allah'tan niyaz eder. Başarılarınızın devamını dilerim.
Hacı Hüseyin ATAKLI (21/08/2017 23:32)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Yeni bir iş kurmak için internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucunda konu ile ilgili bir kaç solucan yetiştiricisi ile görüştüm. Ancak bugüne kadar SOLVERMİ Solucan kadar konu hakkında detaylı ve açıklayıcı bilgi vereni görmedim. Solvermi Solucan Yönetici ve çalışanlarına göstermiş oldukları ilgi alaka ve yakınlıkları ile verdikleri bilgiler için teşekkür ederım.
Tarımdan Haber
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 14° 8°
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.28855.3097
Euro5.98446.0084
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret9279